Skip to main content

Publikācijas

Kāpēc bioloģiski aktīvajām vielām (modulatoriem) jānokļūst dermā?

Kāpēc bioloģiski aktīvajām vielām (modulatoriem) jānokļūst dermā?

Ādas ārpusšūnas matriksa molekulu stimulācija uzlabo ādas elastīgumu un mazina grumbas.

Tieši dermā, starpšūnu telpā, atrodas kolagēns, elastīns, biglikāns un hialuronskābe. Šīs vielas uztur ādas tonusu un “atbild” par grumbu veidošanos. Līdz ar vecumu fizioloģiski samazinās minēto vielu sintēze ādā. Veicinot to ar bioloģiski aktīvo kolagēna peptīdu palīdzību, ādas stāvoklis uzlabojas.

Ādas ārpusšūnas matrikss sastāv no šķiedrām (kolagēns un elastīns) un amorfām vielām (hialuronskābe), kas aizpilda telpu starp šūnām (fibroblastiem).

Lokālo kosmētisko līdzekļu (krēmu, serumu) iesūkšanās un līdz ar to efektivitātes jautājums vēl joprojām ir diskutabls. Jo ādas galvenā funkcija ir veidot dabīgu barjeru, aizsargāt. Aktīvo vielu nokļūšana tajā ir apgrūtināta. Epiderma (ādas virsējais slānis), pildot organisma aizsargfunkciju, nelaiž aktīvās vielas cauri pilnībā vai, pateicoties tehnoloģijām – daļēji, ja viela ir mazmolekulāra. Anatomiski āda ir veidota tā, ka par tonusu, elastīgumu un grumbu veidošanos “atbildīgās” vielas atrodas ādas iekšējā slānī (dermā), nevis ārējā slānī (epidermā), uz ko parasti ir vērsta lokālo kosmētisko līdzekļu iedarbība.

Savukārt QYRA® nepiemīt iepriekš minētās barjeras, jo QYRA® (VERISOL®) stimulē kolagēna sintēzi organisma iekšienē, mērķtiecīgi dermā. Pateicoties jaunākās paaudzes dabīgajiem, bioloģiski aktīvajiem kolagēna peptīdiem.

QYRA® nodrošina labāku elastīgumu un mazina grumbas dziļākajos ādas slāņos. Specifiskos augstas tīrības pakāpes kolagēna peptīdus ražo Vācijā no dabīgām izejvielām, un QYRA® tos piedāvā tablešu formā. Regulāra QYRA® lietošana nodrošina optimālu aprūpi visiem ādas tipiem un (būtiski!) ne tikai sejas ādai, bet visam ķermenim.


Jūsu iepirkumu grozs


100% droša norēķināšanās

BankLink / MasterCard / Visa

Vācijas kvalitāte

Rāžotajs Gelita gmbh

Pērc no ražotaja

bez starpniekiem

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 100 €

Kontakti & informācija

Kontaktforma    This site is protected by reCAPTCHA
    and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.