Skip to main content

Publikācijas

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Jēdziens “skaistums no iekšpuses” atrod arvien vairāk piekritēju praktizējošu kosmetologu vidū.

Mūsu organisma šūnas ir gana gudras, lai pašas spētu atjaunoties un ražot mums nepieciešamo skaistumkopšanas vielu, kā, piemēram, kolagēns. Mūsu uzdevums ir šūnas atbalstīt un palīdzēt tām darboties ilgtermiņā. Pārdomāti būtu, ja mēs dotu ādas šūnai to, kas ilgtermiņā to aktivizē un uztur mūsu ādu labā stāvoklī, arī tad, kad šūna konkrēto vielu jau ir izvadījusi.

Mūsdienās civilizētās valstīs zelta standarts ir tā sauktās “uz pierādījumiem balstīta medicīna”, kas nozīmē, ka pirms konkrētas ārstēšanas metodes vai problēmas koriģēšanas piemērošanas, ir jābūt pierādījumiem par izmantotās metodes efektivitāti: pacientam piedāvātajai metodei jānodrošina visaugstākā efektivitāte un viszemākais risks.

Ne velti katrs jauns ražotājs, kas ienāk tirgū, savās mārketinga kampaņās cenšas salīdzināt savu produktu tieši ar VERISOL®. Bet līdz šim salīdzinājums tiek veikts tikai reklāmas saukļu līmenī. Un no klīniski pierādītu rezultātu viedokļa – nevar salīdzināt citus nepētītus kolagēna peptīdus ar VERISOL® specifisku bioloģiski aktīvo peptīdu kompleksu. Šeit netiek apspriesta tēma par to, kas patīk vairāk, tas ir individuāli.

QYRA® ir viens ļoti iedarbīgiem pretnovecošanās nutrikosmētikas produktiem.

Mūsu produkti ir viegli lietojami, tie balstās uz zinātniskajiem pētījumiem, izgatavoti Vācijā un atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Skaista, gluda un mirdzoša āda ir veselības un jaunības pilnības pazīme. Pieaugot vecumam, paša ķermeņa kolagēna ražošana sāk samazināties. Kad kolagēna saturs dermā, dziļi gulošajā ādas slānī, ir samazināts, saistaudi zaudē stingrību un elastību, kas noved pie grumbu veidošanās un ādas noslīdēšanas. QYRA® var palēnināt šo zaudējumu un uzlabot ādas mitruma saturu.

QYRA® darbojas sistēmiski no iekšpuses uz āru un palīdz uzlabot ādas pievilcību, gludumu un elastību.


Jūsu iepirkumu grozs


100% droša norēķināšanās

BankLink / MasterCard / Visa

Vācijas kvalitāte

Rāžotajs Gelita gmbh

Pērc no ražotaja

bez starpniekiem

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 100 €

Kontakti & informācija

Kontaktforma    This site is protected by reCAPTCHA
    and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.