Skip to main content

1. Pārzinis un tā kontaktinformācija

„Bellezza Nordica” IK apņemas aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Šī privātuma politika attiecas uz interneta vietni www.qyra.lv un uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo „Bellezza Nordica” IK, vienotais reģistrācijas numurs 40002185899, Gustava Zemgala gatve 80-169A, Rīga, Latvija, LV1039.

Balstoties uz to, mēs esam izveidojuši turpmāk sniegtos Privātuma politikas principus attiecībā uz klientu datu ievākšanu, izmantošanu, publicēšanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu. Mūsu aktivitātes internetā ir saskaņā ar visām saistošajām aktivitātēm un saistošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas tiesību aktiem.

2. Personas datu apstrādes nolūki

Personu dati ir dati, ko „Bellezza Nordica” IK ievāc, lai noslēgtu līgumu ar personu vai lai sazinātos ar šo personu.
Regulāro klientu personu dati var tikt ievākti turpmāk norādītajos veidos:
 • iesniedzot jūsu kontaktinformāciju (tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, pasta adresi, vēlamo kontaktēšanās metodi) mūsu mājas lapā vai citviet (piem., soc. tīklos);
 • izmantojot mājas lapu no klienta konta informācijas vai sīkfailiem;
 • iepērkoties vai iesniedzot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, saglabājot personas kontaktinformāciju, kur obligātie personas dati var ietvert vārdu, uzvārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, iepirkšanās vēsturi un citu informāciju.

3. Ievākto personu datu izmantošana

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam „Bellezza Nordica” IK var izmantot Jūsu personas datus sekojošiem mērķiem:
 • lai apstrādātu Jūsu pieteikumu/pasūtījumu;
 • lai sniegtu pakalpojumus, t. sk. piegādāt produktus ar kurjeru vai caur pakomātiem;
 • lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem vai komentāriem;
 • pārdošanas veicināšanas, loteriju vai konkursu nolūkos;
 • lai sūtītu Jums Jūsu pieprasītos produktus vai paraugus;
 • lai ieteiktu Jums produktus;
 • lai veiktu analītiskus un tirgus pētījumus;
 • lai analizētu „Bellezza Nordica” IK reklāmu efektivitāti;
 • lai veiktu tiešsaistes uzvedības analīzi;
 • lai novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus un/vai pārbaudītu Jūsu identitāti.

Lai labāk apkalpotu klientu, „Bellezza Nordica” IK var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas nodrošina pakalpojumus „Bellezza Nordica” IK un ir piekritusi saglabāt koplietotās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura loma ir transportēt Interneta veikalā www.qyra.lv pārdotās preces.

4. Aizsardzība, uzglabāšana un dzēšana

Vietnē www.qyra.lv esošie dati tiek uzglabāti saskaņā ar ierastajām, vispārpieņemtām drošības prasībām. Aicinām www.qyra.lv lietotājus apzināties, ka jebkura informācija, kas nodota caur internetu nav 100% drošībā un lietotājam pašam jāuzņemas atbildība, kāda informācija un cik lielā apmērā tiek sniegta pakalpojumu sniedzējiem.

Datu uzglabāšanas ilgums atkarīgs no datu veida: klienta konta reģistrācijas dati: kamēr lietotājs ir aktīvs/nav pieprasījis datu dzēšanu vai 3 gadus no pēdējās profila aktivitātes; pasūtījumu vēsture: 5 gadi vai līdz brīdim, kad klients pieprasa datu dzēšanu; pieprasījumi/ziņojumi e-pastā: 2 gadus.

5. Mārketinga ziņojumi

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam, Mēs varam Jums sūtīt pa pastu, e-pastu, soc. tīkos vai SMS informāciju par produktiem, pakalpojumiem, speciāliem piedāvājumiem, akcijām un citu informāciju, ko uzskatām par Jūs interesējošu, balstoties uz Jūsu iepriekš veiktiem pirkumiem un sniegto informāciju.

6. Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Lietojot www.qyra.lv mājas lapu vai aizpildot reģistrētā klienta pieteikumu, Jūs apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem.

„Bellezza Nordica” IK patur tiesības nepieciešamības gadījumā izmainīt Privātuma politikas vispārīgos noteikumus un nosacījumus, par to informējot visus interneta vietnē www.qyra.lv reģistrētos klientus.

„Bellezza Nordica” IK jeb interneta vietnes www.qyra.lv reģistrētiem klientiem ir tiesības.

 • labot un mainīt savus profilā norādītos personas datus;
 • pieprasīt pilnīgu Jūsu datu dzēšanu no vietnes www.qyra.lv;
 • ziņot „Bellezza Nordica” IK par jebkādiem Privātuma politikas pārkāpumiem;
 • pieprasīt personu datus – uzzināt visus datus, kādus esam par Jums ievākuši sadarbības laikā.
Ja jums ir radušies jautājumi vai bažas attiecībā uz Privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz shop@qyra.lv.
Pēdējoreiz atjaunināts: 2021. gada 15. maija
 • Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai
Izmantojot interneta vietni www.qyra.lv, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat politikas noteikumiem, lūdzam, neizmantojiet interneta vietni.

Jūsu iepirkumu grozs


100% droša norēķināšanās

BankLink / MasterCard / Visa

Vācijas kvalitāte

Rāžotajs Gelita gmbh

Pērc no ražotaja

bez starpniekiem

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 100 €

Kontakti & informācija

Kontaktforma  This site is protected by reCAPTCHA
  and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.