Skip to main content

Sīkdatņu politika

„Bellezza Nordica” IK Interneta veikalā www.qyra.lv tiek izmantoti sīkfaili, lai uzlabotu vietnes kvalitāti un padarītu to draudzīgāku lietotājiem. Sīkfaili ievāc turpmāk norādītos datus: IP adrese, pārlūka veids, operētājsistēma, vietnes, no kurām un uz kurām lietotājs dodas, tīkla pakalpojumu sniedzējs, datuma un laika informācija un tīmekļa vietnē atvērtās lapas. Dati tiek izmantoti pirkumu grozam un pasūtījumu aktivitātēm. Mēs izmantojam „Google Analytics” pakalpojumu, lai analizētu jūsu datus. „Google Analytics” datus nevar izmantot, lai iegūtu konkrēta klienta datus vai identitāti. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu vietnes darbības efektivitāti. Saglabātas sīkdatnes ļauj atpazīt lietotāja datoru un tā izvēlētos uzstādījumus ērtākai lietošanai, kā arī ļauj samazināt vietnes ielādes ātrumu.

2. Sīkdatņu kontrole

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org. Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Ja vēlaties, jūs varat atslēgt sīkfailus pārlūka iestatījumos – tādā gadījumā tīmekļa vietne nedarbosies, kā paredzēts.
Pēdējoreiz atjaunināts: 2021. gada 15. maija

Jūsu iepirkumu grozs


100% droša norēķināšanās

BankLink / MasterCard / Visa

Vācijas kvalitāte

Rāžotajs Gelita gmbh

Pērc no ražotaja

bez starpniekiem

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 100 €

Kontakti & informācija

Kontaktforma    This site is protected by reCAPTCHA
    and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.